Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920335
10048
447
B. Séday Mária (1925-2009): Lendület. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 18×13,5 cm 2940379
10049
447
Balla Margit (1947-): Pityereg az ősz (illusztráció Obersovszky Gyula verséhez). Tus, papír, jelzés nélkül, Obersovszky Gyula autográf verses soraival és szignójával. 29,5x24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2927956
10050
447
Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
2935655
10051
447
Bauer István (-), XX. sz. első fele/közepe: Virágokat szedő nő. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, 25x39 cm
2902026
10052
447
Bauer János (1924-2009): Virágcsendélet, 2007. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 49×31 cm. 2921047
10053
447
42000
Julius Bayer (1840-1883): Osztrák táj, olaj, vászon, jelzett 32x64 cm 2881295
10054
447
2738270
10055
447
Bánfi József (1936): Enteriör. Olaj, karton, Jelzett 18x24 cm
2956294
10056
447
Bánkuti Gertrúd (1948-): Alkony. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2956297
10057
447
Bánkuti Gertrúd (1948-): Erdőben. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2591125
10058
447
Beghdadi Badreddine (1949-): Eszmeralda. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60×50 cm.
2824070
10059
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF