Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

B. Séday Mária (1925-2009): Lendület. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 18×13,5 cm
10048.

Rufpreis:
10 000 HUF

Balla Margit (1947-): Pityereg az ősz (illusztráció Obersovszky Gyula verséhez). Tus, papír, jelzés nélkül, Obersovszky Gyula autográf verses soraival és szignójával. 29,5x24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10049.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
10050.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bauer István (-), XX. sz. első fele/közepe: Virágokat szedő nő. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, 25x39 cm
10051.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bauer János (1924-2009): Virágcsendélet, 2007. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 49×31 cm.
10052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Julius Bayer (1840-1883): Osztrák táj, olaj, vászon, jelzett 32x64 cm
10053.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10054.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánfi József (1936): Enteriör. Olaj, karton, Jelzett 18x24 cm
10055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bánkuti Gertrúd (1948-): Alkony. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10056.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bánkuti Gertrúd (1948-): Erdőben. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10057.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Beghdadi Badreddine (1949-): Eszmeralda. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60×50 cm.
10058.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10059.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF