Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2448128
10036
447
2908452
10037
447
2957604
10038
447
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Róma, 1923. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 28x38 cm 2917720
10039
447
3200
Baráth Pál (1950-): Ember a tájban. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett keretben. 27×39 cm
2914192
10040
447
Bardócz Árpád (1882-1938): Klapka György honvédtábornok, helyettes hadügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 30x22 cm.
2914290
10041
447
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Török Ignác (1795-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Foltos. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. 30x21 cm
2914188
10042
447
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): gróf Leiningen-Westerburg Károly Ágost (1819-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 30x21,5 cm.
2914293
10043
447
Bardócz Árpád (1882-1938): Albert magyar király portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Kissé foltos. 30x21,5 cm
2957175
10044
447
Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafora, színes nyomat, papír, jelzett, számozott (78/300), 44×38,5 cm
2897417
10045
447
Bari Janó (1955-): Pokoli paradicsom, 1995. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 54x68 cm. 2920344
10046
447
B. Séday Mária (1925-2009): Naplemente. Olaj, falemez, jelzés nélkül. Fakeretben. 28×39,5 cm
2920341
10047
447
14000
B. Séday Mária (1925-2009): Hegyi Györgyné Anikó portréja. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 27,5×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF