Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

10036.

Rufpreis:
1 200 HUF

10037.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Róma, 1923. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 28x38 cm
10038.

Rufpreis:
12 000 HUF

Baráth Pál (1950-): Ember a tájban. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett keretben. 27×39 cm
10039.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bardócz Árpád (1882-1938): Klapka György honvédtábornok, helyettes hadügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 30x22 cm.
10040.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Török Ignác (1795-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Foltos. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. 30x21 cm
10041.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): gróf Leiningen-Westerburg Károly Ágost (1819-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 30x21,5 cm.
10042.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Albert magyar király portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Kissé foltos. 30x21,5 cm
10043.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafora, színes nyomat, papír, jelzett, számozott (78/300), 44×38,5 cm
10044.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bari Janó (1955-): Pokoli paradicsom, 1995. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 54x68 cm.
10045.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

B. Séday Mária (1925-2009): Naplemente. Olaj, falemez, jelzés nélkül. Fakeretben. 28×39,5 cm
10046.

Rufpreis:
10 000 HUF

B. Séday Mária (1925-2009): Hegyi Györgyné Anikó portréja. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 27,5×21 cm
10047.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF