Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 31×24 cm
10096.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Balatoni kirándulók. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
10097.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csuta György (1952-): Párharc. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (25/11). Kissé foltos, lap széle kissé sérült. 24x28 cm
10098.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Ébredés, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10099.

Rufpreis:
10 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Teddy bear, 2019. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10100.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czibor Ildikó (1969- ): Szintézis. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
10101.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Xa lox. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
10102.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Plazmák, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10103.

Rufpreis:
10 000 HUF

10104.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vitéz Darvassy István (1888-1960). Faluvége, 1920 körül. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1920/21 évszámmal feltüntetett kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Antik, korabeli, sérült fakeretben. 42x57,5 cm
10105.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Dési Huber István (1895-1944): Overallos munkás és Óbudai téglagyár, 1949. 2 db ofszetnyomat, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró foltokkal. 29x14 és 24,5x19 cm
10106.

Rufpreis:
2 400 HUF

10107.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF