Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959658
10096
447
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 31×24 cm 2957803
10097
447
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Balatoni kirándulók. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
2935310
10098
447
Csuta György (1952-): Párharc. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (25/11). Kissé foltos, lap széle kissé sérült. 24x28 cm
2627783
10099
447
Czibor Ildikó (1969- ): Ébredés, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2749550
10100
447
Czibor Ildikó (1969- ): Teddy bear, 2019. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2547410
10101
447
Czibor Ildikó (1969- ): Szintézis. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
2717579
10102
447
Czibor Ildikó (1969- ): Xa lox. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
2627780
10103
447
Czibor Ildikó (1969- ): Plazmák, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2539600
10104
447
4800
2957742
10105
447
48000
Vitéz Darvassy István (1888-1960). Faluvége, 1920 körül. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1920/21 évszámmal feltüntetett kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Antik, korabeli, sérült fakeretben. 42x57,5 cm
2962323
10106
447
Dési Huber István (1895-1944): Overallos munkás és Óbudai téglagyár, 1949. 2 db ofszetnyomat, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró foltokkal. 29x14 és 24,5x19 cm 2881325
10107
447
95000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF