Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953961
10216
447
Kiss Terézia (1928-2016): Karácsonyfa. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5×13 cm
2959258
10217
447
Kiss Terézia (1928-2016): Solymosi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x22 cm
2940386
10218
447
Klimaj György (1942-2011): Fák között. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (20/16). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×27,5 cm 1956835
10219
447
Klimó István (1883-1961): Aratás. Pasztell, papír, jelzett, foltos,üvegezett keretben, 39×58 cm 2956623
10220
447
Kolhanek Mária, XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. 27,5x26 cm 2942101
10221
447
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ima az otthon maradottakért. rézkarc, papír, jelzett. Keretben. 16x12 cm
2936592
10222
447
2509873
10223
447
3200
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Kitekintés, 1936. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, körbevágva. 32x25,5 cm 2931462
10224
447
Kondor Béla (1931-1972): Sorban, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
2931457
10225
447
Kondor Béla (1931-1972): Az utcán, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
2931460
10226
447
Kondor Béla (1931-1972): Vizit, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
2961648
10227
447
22000
Konecsni György (1908-1970): Figura, akvarell, papír, hátoldalon Konecsni György pecsétjével, kis hibákkal, 28,5×38,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF