Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Almási Gyula Béla (1908-1976): Tihany, 1934. Pasztell, papír, jelezve balra lent, papírra kasírozva, jobbra lent Almási Gyula Béla autográf ajándékozási soraival 1935-ből. 18x22,5 cm
10024.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10025.

Rufpreis:
4 000 HUF

10026.

Rufpreis:
4 000 HUF

Autheried Camilloné Hannibál Gizella (1881-1978): Sopron, Festő köz. Akvarellel színezett nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Fakeretben. 8,5x12 cm
10027.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Hálószárító. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19,5x29 cm
10028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Színes ház. Szitanyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 26×37 cm
10029.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ács Ágoston (1889-1947): Szerelmespár. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 33x43,5 cm
10030.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Árkossy István (1943-): Holdbéli táj (cím nélkül). Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
10031.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Árkossy István (1943-): Táj várral. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm
10032.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10033.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Portré. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x23 cm
10034.

Rufpreis:
6 000 HUF

10035.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF