Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2887957
10024
447
14000
Almási Gyula Béla (1908-1976): Tihany, 1934. Pasztell, papír, jelezve balra lent, papírra kasírozva, jobbra lent Almási Gyula Béla autográf ajándékozási soraival 1935-ből. 18x22,5 cm
2722510
10025
447
2722518
10026
447
2961568
10027
447
Autheried Camilloné Hannibál Gizella (1881-1978): Sopron, Festő köz. Akvarellel színezett nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Fakeretben. 8,5x12 cm 2953218
10028
447
Ábrahám Rafael (1929-2014): Hálószárító. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19,5x29 cm 2957170
10029
447
4200
Ábrahám Rafael (1929-2014): Színes ház. Szitanyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 26×37 cm
2962618
10030
447
55000
Ács Ágoston (1889-1947): Szerelmespár. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 33x43,5 cm 2956309
10031
447
44000
Árkossy István (1943-): Holdbéli táj (cím nélkül). Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
2956312
10032
447
44000
Árkossy István (1943-): Táj várral. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm
2779605
10033
447
13000
2956786
10034
447
Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Portré. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x23 cm 2903148
10035
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF