Árkossy István (1943-): Táj várral. Olaj, farost, jelezve jobbra lent.... https://www.darabanth.com/de/447-Fernauktion/447.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Arkossy-Istvan-1943-Taj-varral-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-Dekorativ-uvegezett-fa~II2956312
2956312
10032
447
44000
Rufpreis:
44 000 HUF 119,24 EUR , 137,50 USD
Beschreibung: Árkossy István (1943-): Táj várral. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm
: pk