Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2803807
10060
447
11000
2812060
10061
447
2200
Benkovits György (?-): Ködös Szentendre. Computer print, papír, jelzett. számozott (4/6). Üvegezett fakeretben. 20×20 cm 2812063
10062
447
2890092
10063
447
Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 38x54 cm
2963243
10064
447
15000
Berta György (?-). XX. sz. második fele: Tokaj (utcarészlet sétálókkal).Olaj, vászon, faroston. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 53x31 cm 2960258
10065
447
Bér Rudolf (1924-2004): Táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 31×49 cm 2845321
10066
447
Biai-Föglein István (1905-1974): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm
2918627
10067
447
28000
Bitay Anna (?-?), erdélyi magyar festőnő, működött 1940 körül Marosvásárhelyen: Olvasó hölgy portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x20 cm.
2739880
10068
447
2739858
10069
447
2739848
10070
447
2957639
10071
447
Blaskó János (1919-1988): Erdős vízpart (Duna?). Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 45×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF