Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Heiling György (1939-2014): Házak. Toll, papír, jelzett a hátoldalán, 15x21 cm
10168.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hercsuth Ferenc (1942-): Esti viadukt I, 1986. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 47x32 cm
10169.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10170.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, 16,5×26,5 cm
10171.

Rufpreis:
6 000 HUF

Franz Joseph Herold (1904-1986): Kint a földön. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 56,5x72,5
10172.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Hertay Mária (1932-2018): Japán birs. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 65×20 cm
10173.

Rufpreis:
4 000 HUF

10174.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10175.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10176.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10177.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10178.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10179.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF