Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935772
10168
447
Heiling György (1939-2014): Házak. Toll, papír, jelzett a hátoldalán, 15x21 cm
2951753
10169
447
Hercsuth Ferenc (1942-): Esti viadukt I, 1986. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 47x32 cm 2951729
10170
447
30000
2958317
10171
447
Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, 16,5×26,5 cm
2869881
10172
447
19000
Franz Joseph Herold (1904-1986): Kint a földön. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 56,5x72,5
2957580
10173
447
Hertay Mária (1932-2018): Japán birs. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 65×20 cm 2846231
10174
447
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x27 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 37x27 cm.
2850782
10175
447
130000
2798287
10176
447
65000
2819504
10177
447
55000
Hetényi Tibor (1891-1977): Hölgy sárga ruhában. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x53 cm
2773571
10178
447
42000
Hetényi Tibor (1891-1977): Színes táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 39,5x59,5cm
2897210
10179
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF