Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Póka György (1944-): Ház. Linómetszet, papír. Jelzett. Foltos. Lapszéli apró sérüléssel. 35x25 cm
10290.

Rufpreis:
2 400 HUF

10291.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Prokop Péter (1919-2003): Mindig a nap felé, 1985. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35,5×26 cm
10292.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Püspöky István (1950-2018): Cím nélkül, 2003. Nyomat, papír. Jelzett. 14,5x13 cm.
10293.

Rufpreis:
4 000 HUF

R. Lakatos Klára (1968-): Elfelejtett Judia. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán, plexiüvegezett fakeretben, 21×30 cm.
10294.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Rószaszín ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x15 cm
10295.

Rufpreis:
12 000 HUF

Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x20 cm
10296.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rainerné Istvánffy Gabriella (1875-1964): Juhász nyájával. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 8,5x14,5 cm
10297.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000): B.K.V. jövőkép: szégyentábla (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Hátoldalán Ludas felirattal. 25,5x20,5 cm.
10298.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rau Tibor (1934-2000): Kutyadolog (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 15x15 cm.
10299.

Rufpreis:
8 000 HUF

10300.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, tempera, kollázs, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 56x33 cm
10301.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF