Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956817
10290
447
Póka György (1944-): Ház. Linómetszet, papír. Jelzett. Foltos. Lapszéli apró sérüléssel. 35x25 cm
2716765
10291
447
44000
2935312
10292
447
28000
Prokop Péter (1919-2003): Mindig a nap felé, 1985. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35,5×26 cm
2956130
10293
447
Püspöky István (1950-2018): Cím nélkül, 2003. Nyomat, papír. Jelzett. 14,5x13 cm.
2957897
10294
447
R. Lakatos Klára (1968-): Elfelejtett Judia. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán, plexiüvegezett fakeretben, 21×30 cm.
2958349
10295
447
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Rószaszín ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x15 cm 2958348
10296
447
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x20 cm 2958694
10297
447
Rainerné Istvánffy Gabriella (1875-1964): Juhász nyájával. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 8,5x14,5 cm 2891065
10298
447
Rau Tibor (1934-2000): B.K.V. jövőkép: szégyentábla (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Hátoldalán Ludas felirattal. 25,5x20,5 cm.
2936305
10299
447
Rau Tibor (1934-2000): Kutyadolog (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 15x15 cm.
2750417
10300
447
2962352
10301
447
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, tempera, kollázs, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 56x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF