Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942765
10314
447
Rippl-Rónai József (1861-1927): Önarckép 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
2945717
10315
447
Rozanits Tibor (1931-): Madarak. rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 10x15 cm
2856426
10316
447
36000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
2917695
10317
447
2919815
10318
447
S. Iván János (?-): Virágok. Olaj, farost. Jelzett, a művész bélyegzőjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
2953958
10319
447
Salamon Árpád (1930-2020): Arpad Salamon. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (70/100). 21x8,5 cm
2939040
10320
447
Santhó Miklós (1868-1944): Napfényes udvar, 1932. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 34x24 cm
2961091
10321
447
Aligi Sassu (1912-2000): Sárkányölő Szent György. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/20). Üvegezett fakeretben. 9,5x10 cm
2956165
10322
447
34000
2679729
10323
447
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1967. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül. 41,5x56 cm.
2679731
10324
447
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. Hátoldalán Tavaszi kiállítás (1928 v. 1929) raglapjával. 42x54 cm.
2939699
10325
447
Sárközy Zoltán (1910-?): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 35×47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF