Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

Rippl-Rónai József (1861-1927): Önarckép 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
10314.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): Madarak. rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 10x15 cm
10315.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10316.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10317.

Rufpreis:
12 000 HUF

S. Iván János (?-): Virágok. Olaj, farost. Jelzett, a művész bélyegzőjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
10318.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Salamon Árpád (1930-2020): Arpad Salamon. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (70/100). 21x8,5 cm
10319.

Rufpreis:
2 000 HUF

Santhó Miklós (1868-1944): Napfényes udvar, 1932. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 34x24 cm
10320.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aligi Sassu (1912-2000): Sárkányölő Szent György. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/20). Üvegezett fakeretben. 9,5x10 cm
10321.

Rufpreis:
4 000 HUF

10322.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1967. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül. 41,5x56 cm.
10323.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. Hátoldalán Tavaszi kiállítás (1928 v. 1929) raglapjával. 42x54 cm.
10324.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárközy Zoltán (1910-?): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 35×47 cm
10325.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF