Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2543577
10302
447
Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 40x31 cm 2796838
10303
447
15000
2750413
10304
447
2825277
10305
447
24000
Rác András (1926-2013): Vezérlőterem. Hidegzománc, kollázs, karton, jelzés nélkül, fakeretben, 68×50 cm 2812595
10306
447
2812620
10307
447
2956324
10308
447
42000
2825173
10309
447
38000
Rezsekné Fehér Lolly, működött 1930-40 körül, szepességi-felvidéki festő: Babák. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x50,5 cm. / R. Fehér Lolly, painter active around 1930-40 (from Szepes/Spis, now Slovakia): Puppets. Oil on canvas, signed lower left, damaged. Framed. 61x50,5 cm 2942769
10310
447
Rékassy Csaba (1937-1989): Tokaj ostroma 1704. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Foltos. 19,5×29 cm
2957148
10311
447
3800
Réti Mátyás (1922-2002): Erdő. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 28×23 cm 2935296
10312
447
17000
Richter Ilona (1928-): Gyümölcsök. Lavírozott tus, papír, jelzett, paszpartuban. Lap teteje kissé foltos, paszpartu laza. 22x10,5 cm
2942678
10313
447
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF