Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 418

10302.

Rufpreis:
10 000 HUF

10303.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10304.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rác András (1926-2013): Vezérlőterem. Hidegzománc, kollázs, karton, jelzés nélkül, fakeretben, 68×50 cm
10305.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10306.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10307.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10308.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Rezsekné Fehér Lolly, működött 1930-40 körül, szepességi-felvidéki festő: Babák. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x50,5 cm. / R. Fehér Lolly, painter active around 1930-40 (from Szepes/Spis, now Slovakia): Puppets. Oil on canvas, signed lower left, damaged. Framed. 61x50,5 cm
10309.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Rékassy Csaba (1937-1989): Tokaj ostroma 1704. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Foltos. 19,5×29 cm
10310.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Erdő. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 28×23 cm
10311.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
9

Richter Ilona (1928-): Gyümölcsök. Lavírozott tus, papír, jelzett, paszpartuban. Lap teteje kissé foltos, paszpartu laza. 22x10,5 cm
10312.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10313.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF