Tétel

Rufpreis:

32 000 HUF
86,72 EUR, 100,00 USD

Beschreibung:

Várdeák Ferenc (1897-1971): Tájkép (Budai hegyek környéke?). Olaj, vászon. Jelezve jobbra középen lent. 36x49 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk