Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve... https://www.darabanth.com/de/447-Fernauktion/447.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Szasz-Endre-Aron-1962-Alfaallapot-Olaj-kollazs-vaszon-jelezve-jobbra-lent-60C39780-cm~II2897439
2897439
10353
447
Beschreibung: Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve jobbra lent. 60×80 cm.
: pk