Olajos György (1953-): Színes táj (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap bal felső sarkában kisebb törésnyommal, lap széle kissé foltos, 12,5×20 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab!