Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Horváth Iván (1935-): Kompozíció III., 1986. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 22,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10204.

Rufpreis:
5 000 HUF

Johan Hugó (1891-1956): Vízparti táj (Dunapart Budapestnél?). Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Jobb alsó sarkában kissé sérült. Kissé foltos. 23x29,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed, slightly damaged and stained. Provenance: from the estate of the artist.
10205.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Huszár Gyula (?-): Bagoly. Pasztell, papír, jelzett, felcsavarva, 39,5×30,5 cm
10206.

Rufpreis:
1 200 HUF

Huszár Gyula (?-): Ülő akt, tus, papír, jelzett, 32×24 cm
10207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Huszár Gyula (?-): Erdei fény, rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, lapszéli szakadás, 20×19 cm
10208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Huszár Gyula (?-): Fekvő női akt. Pasztell, papír, jelzett, felcsavarva, 30×43 cm
10209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Tanya. Olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
10210.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10211.

Rufpreis:
2 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Sapkás portréja. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x30 cm / oil on board, signed, framed
10212.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Istokovits Kálmán (1898-1990): Tanulmányrajz. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 24x30 cm
10213.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10214.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Iván Szilárd (1912-1988): Szivárvány. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 21x27 cm
10215.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF