Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939558
10204
445
Horváth Iván (1935-): Kompozíció III., 1986. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 22,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
2944111
10205
445
70000
Johan Hugó (1891-1956): Vízparti táj (Dunapart Budapestnél?). Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Jobb alsó sarkában kissé sérült. Kissé foltos. 23x29,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed, slightly damaged and stained. Provenance: from the estate of the artist.
2939506
10206
445
Huszár Gyula (?-): Bagoly. Pasztell, papír, jelzett, felcsavarva, 39,5×30,5 cm
2939700
10207
445
Huszár Gyula (?-): Ülő akt, tus, papír, jelzett, 32×24 cm 2939706
10208
445
Huszár Gyula (?-): Erdei fény, rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, lapszéli szakadás, 20×19 cm
2939501
10209
445
Huszár Gyula (?-): Fekvő női akt. Pasztell, papír, jelzett, felcsavarva, 30×43 cm 2884319
10210
445
Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Tanya. Olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
2188820
10211
445
Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
2861091
10212
445
50000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Sapkás portréja. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x30 cm / oil on board, signed, framed 2938881
10213
445
14000
Istokovits Kálmán (1898-1990): Tanulmányrajz. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 24x30 cm
2580504
10214
445
2942104
10215
445
Iván Szilárd (1912-1988): Szivárvány. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 21x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF