Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927845
10216
445
Iványi Katalin (1924-2009): Lila ruhás nő akvarell, papír, jelzett 18x13 cm Keretben
2927841
10217
445
2914865
10218
445
Janoska, Teodor (1891-1960): Pozsony. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, metszet ép, 17×24 cm 2939643
10219
445
3800
Jánosi Sándor (1927-1982): Virág. Színes linómetszet, papír, jelzett. 33×22,5 cm
2908173
10220
445
Józsa Sándor (1910-1989): Férfi könyvvel. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, foltos, üvegezett fakeretben, 10×7 cm
2908182
10221
445
14000
Józsa Sándor (1910-1989): Felhős táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm
2936099
10222
445
Jurida Károly (1935-2009): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 25×38 cm 2936102
10223
445
Jurida Károly (1935-2009): (Budai) vár. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29×40 cm 2729799
10224
445
Kalmár Pál (?-): Színes kép. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 57×50 cm 2945506
10225
445
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Fények. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 27×42 cm 2936606
10226
445
Kádas István (1941-): Keleti pályaudvar, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (71/100). Foltos. Paszpartuban, 29×44 cm 2938241
10227
445
Kádas István (1941-): Váci utca, Budapest, 1987. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100). Paszpartuban, 36×25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF