Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Iványi Katalin (1924-2009): Lila ruhás nő akvarell, papír, jelzett 18x13 cm Keretben
10216.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10217.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Janoska, Teodor (1891-1960): Pozsony. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, metszet ép, 17×24 cm
10218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jánosi Sándor (1927-1982): Virág. Színes linómetszet, papír, jelzett. 33×22,5 cm
10219.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Józsa Sándor (1910-1989): Férfi könyvvel. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, foltos, üvegezett fakeretben, 10×7 cm
10220.

Rufpreis:
4 000 HUF

Józsa Sándor (1910-1989): Felhős táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm
10221.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jurida Károly (1935-2009): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 25×38 cm
10222.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jurida Károly (1935-2009): (Budai) vár. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29×40 cm
10223.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kalmár Pál (?-): Színes kép. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 57×50 cm
10224.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Fények. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 27×42 cm
10225.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kádas István (1941-): Keleti pályaudvar, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (71/100). Foltos. Paszpartuban, 29×44 cm
10226.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kádas István (1941-): Váci utca, Budapest, 1987. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100). Paszpartuban, 36×25,5 cm
10227.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF