Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Faluvége. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 34x61 cm / oil on canvas, signed, framed
10132.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10133.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10134.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Expresszív női portré. Vegyes technika, karton. Jelezve balra lent (?). Foltos, vetemedett. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Dekoratív fakeretben. 55x43 cm.
10135.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ék Sándor (1902-1975): Szoptató anya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 39×29,5 cm
10136.

Rufpreis:
4 000 HUF

Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes erdő. Olaj, karton, jelzett, kartonra kasírozva. 30x40 cm
10137.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes udvar. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 21x29,5 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Budai vár, rézkarc, papír, jelzett, , 23x47 cm paszpartuban, foltos
10139.

Rufpreis:
1 200 HUF

Faragó Miklós (1947-): "La grande cuisine No. 1", 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x60 cm.
10140.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Farádi Veres Izabella (1884-1968): Napfényes udvar kisgyerekkel. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 24x30 cm
10141.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Farkas Ádám (1944-): Csendes dombok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/40). Kartonra kasírozva. 36,5x48 cm
10142.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Farkasházy Miklós (1895-1964): Szín- és formavariációk. Akvarell, tus, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 22x47 cm / watercolour and ink on paper, signed, framed
10143.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF