Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864377
10132
445
40000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Faluvége. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 34x61 cm / oil on canvas, signed, framed
2945686
10133
445
2922673
10134
445
28000
2825107
10135
445
34000
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Expresszív női portré. Vegyes technika, karton. Jelezve balra lent (?). Foltos, vetemedett. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Dekoratív fakeretben. 55x43 cm. 2904526
10136
445
Ék Sándor (1902-1975): Szoptató anya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 39×29,5 cm
2939690
10137
445
4200
Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes erdő. Olaj, karton, jelzett, kartonra kasírozva. 30x40 cm
2939687
10138
445
Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes udvar. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 21x29,5 cm
2903821
10139
445
Élesdy István (1912-1987): Budai vár, rézkarc, papír, jelzett, , 23x47 cm paszpartuban, foltos
2817826
10140
445
46000
Faragó Miklós (1947-): "La grande cuisine No. 1", 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x60 cm. 2918647
10141
445
11000
Farádi Veres Izabella (1884-1968): Napfényes udvar kisgyerekkel. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 24x30 cm 2936607
10142
445
Farkas Ádám (1944-): Csendes dombok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/40). Kartonra kasírozva. 36,5x48 cm
2804481
10143
445
48000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szín- és formavariációk. Akvarell, tus, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 22x47 cm / watercolour and ink on paper, signed, framed Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF