Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10156.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Für Emil (1967-): Halászlé, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 42×59 cm / Fish soup. Pencil and acrylic on paper, signed, with autograph description on the reverse.
10157.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10158.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

G. Szántó András (?-2002): Ság-hegy. Olaj, vászon, jelzett. 45x60 cm
10159.

Rufpreis:
4 000 HUF

Udvardy Flóra (1880-?):: Női porté. Olaj, vászon 103x87 cm
10160.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
20

10161.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ganzer Katalin (-): Hommage á Picasso (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 19x16,5 cm
10162.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gara Arnold (1882-1929): Fáraó, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 16,5×14 cm
10163.

Rufpreis:
3 000 HUF

10164.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Kisfiú, 1927. Fametszet, papír. Jelzett. Kissé foltos. Kartonra ragasztva. Paszpartuban. 12x9 cm
10165.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáspár Jenő (működött a XX. sz .első felében): Kilátás a Szent György-hegyről a Balatonra. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 37x49 cm.
10166.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10167.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF