Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2807473
10156
445
2607333
10157
445
Für Emil (1967-): Halászlé, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 42×59 cm / Fish soup. Pencil and acrylic on paper, signed, with autograph description on the reverse.
2792666
10158
445
2922689
10159
445
G. Szántó András (?-2002): Ság-hegy. Olaj, vászon, jelzett. 45x60 cm
2935546
10160
445
Udvardy Flóra (1880-?):: Női porté. Olaj, vászon 103x87 cm 2942094
10161
445
24000
2942672
10162
445
Ganzer Katalin (-): Hommage á Picasso (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 19x16,5 cm
2914855
10163
445
Gara Arnold (1882-1929): Fáraó, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 16,5×14 cm 2840578
10164
445
2938395
10165
445
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Kisfiú, 1927. Fametszet, papír. Jelzett. Kissé foltos. Kartonra ragasztva. Paszpartuban. 12x9 cm 2938757
10166
445
Gáspár Jenő (működött a XX. sz .első felében): Kilátás a Szent György-hegyről a Balatonra. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 37x49 cm.
2814309
10167
445
19000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF