Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Bárkányi Pál (?-?): Közel-keleti utcakép, 1933. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21,5x17 cm
10072.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bárkányi Pál (?-?): Közel-keleti utcakép minarettel, 1933. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésekkel, 23,5x17,5 cm
10073.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bella Rózsa (1951-): Árpádházi Szent Erzsébet. Akvatinta, papír, jelzett, számozott EE2., 28,5x18,5 cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bella Rózsa (1951-): Csendélet. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5x20 cm
10075.

Rufpreis:
2 000 HUF

10076.

Rufpreis:
2 800 HUF

10077.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bencze László (1907-1992): Táj házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
10078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benkovits György (?-): Ködös Szentendre. Computer print, papír, jelzett. számozott (4/6). Üvegezett fakeretben. 20×20 cm
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF

10080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Villon illusztráció. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban 31x21 cm
10081.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Béjot, Eugene (1867-1931). Szajnaparti lécsőn. , Cannes, 1893. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 13x19 cm
10082.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bitay Anna (?-?), erdélyi magyar festőnő, működött 1940 körül Marosvásárhelyen: Olvasó hölgy portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x20 cm.
10083.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF