Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

B. Séday Mária (1925-2009): Fenyőgally. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 26,5×40 cm
10048.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10049.

Rufpreis:
6 000 HUF

B. Hajdu László (1926-1998): EVIG kiállítás 1977. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, 24x16,5 cm
10050.

Rufpreis:
1 200 HUF

10051.

Rufpreis:
1 200 HUF

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Madarász (II). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/VII számozással, foltos, üvegezett fakeretben, 16x9,5 cm
10052.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Balla Margit (1947-): "Napéjegyenlőség. Rézkarc, papír, jelzett, Balla Margit autográf ajándékozási soraival. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 16x12 cm
10053.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Balla Margit (1947-): Pityereg az ősz (illusztráció Obersovszky Gyula verséhez). Tus, papír, jelzés nélkül, Obersovszky Gyula autográf verses soraival és szignójával. 29,5x24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10054.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10055.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Baráth Pál (1950-): Ember a tájban. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett keretben. 27×39 cm
10056.

Rufpreis:
4 000 HUF

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balatonpart Balatonszabadinál, 1934. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal. Hátoldala Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére postázott képeslap Barabás Reismann Gizella autográf soraival, amelyben Balatonkenesén és Balatonszabadiban töltött idejéről és ott készült vázlatokról számol be. 10,5x15 cm
10057.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Gróf székesi Bercsényi Miklós (1665-1725) kuruc főgenerális portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. Lap széle kissé sérült. 30x24,5 cm.
10058.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Klapka György honvédtábornok, helyettes hadügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 30x22 cm.
10059.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF