Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Koppány Attila (1947-): Varázsceruza. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
10024.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

10025.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Székács Zoltán (1954-): "Aranyváros". Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 50×40 cm.
10026.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Győrffy Sándor (1951-): Kapu No. 12., 2014. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 30×30 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020.
10027.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kozma István (1937-2020): Szerelem (cím nélkül). Olaj, vászon, a hátoldalon pecséttel jelzett, 88×60 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből / István Kozma (1937-2020): Love (untitled). Oil on canvas, signed on the reverse with the artist's stamp. 88×60 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).
10028.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Róna Emy (1904-1988): Sárospataki óvodás, 1952. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 39,5×30,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed, framed.
10029.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10030.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10031.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10032.

Rufpreis:
4 000 HUF

10033.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10034.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aknay János (1949-): Angyal (cím nélkül). Computer print, papír, jelzett, számozott 18/80. Paszpartuban. 15x11 cm
10035.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF