Győrffy Sándor (1951-): Kapu No. 12., 2014. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 30×30 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020.
Kozma István (1937-2020): Szerelem (cím nélkül). Olaj, vászon, a hátoldalon pecséttel jelzett, 88×60 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből / István Kozma (1937-2020): Love (untitled). Oil on canvas, signed on the reverse with the artist's stamp. 88×60 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).
Román György (1903-1981): Női portré. Kréta, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Román György Alapítvány bélyegzőjével (keret hátlapja által takarva). Üvegezett fakeretben, 50×35 cm / chalk on paper, unsigned, with stamp of the Román György Foundation on the reverse
Moldován István (1911-2000): Kolozsvár (Városrészlet). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm / Moldován István (1911-2000): Cluj. Oil on canvas, signed, framed, 60x80 cm