Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Almásy Aladár (1946-): A virágszirmot egy pók által hanyagoló Pegazus. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/25). 38x51,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10036.

Rufpreis:
12 000 HUF

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Halászat, 1972. Golyóstoll, papír, jelezve jobbra lent, kissé sérült (hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel). 39x45 cm.
10037.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Artner Ferenc (1904-1981): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/100), paszpartuban, 19,5×29,5 cm
10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

10039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 18x28 cm
10040.

Rufpreis:
3 000 HUF

10041.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ábrahám Jakab (1952-): Szabvány, 1998. Ofszet, hidegtű, papír, jelzett, számozott: 1/26, 15x10 cm
10042.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Orrszarvúk tánca. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/100), 33×49 cm
10043.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Medicina. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x44 cm
10044.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Mystical composition. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x54 cm
10045.

Rufpreis:
5 000 HUF

10046.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

B. Séday Mária (1925-2009): Négy táncoló hölgy. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20×20 cm
10047.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF