Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942006
10036
445
Almásy Aladár (1946-): A virágszirmot egy pók által hanyagoló Pegazus. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/25). 38x51,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2915880
10037
445
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Halászat, 1972. Golyóstoll, papír, jelezve jobbra lent, kissé sérült (hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel). 39x45 cm.
2936122
10038
445
Artner Ferenc (1904-1981): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/100), paszpartuban, 19,5×29,5 cm 2722510
10039
445
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kis falu. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, Aszódi Weil Erzsébet autográf címadásával, 39,5×28 cm
2823411
10040
445
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 18x28 cm 2722518
10041
445
2938362
10042
445
Ábrahám Jakab (1952-): Szabvány, 1998. Ofszet, hidegtű, papír, jelzett, számozott: 1/26, 15x10 cm 2939486
10043
445
Ábrahám Rafael (1929-2014): Orrszarvúk tánca. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/100), 33×49 cm 2938509
10044
445
Ábrahám Rafael (1929-2014): Medicina. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x44 cm
2938512
10045
445
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mystical composition. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x54 cm
2859727
10046
445
200000
2920320
10047
445
4600
B. Séday Mária (1925-2009): Négy táncoló hölgy. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF