Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10012.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10013.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
10014.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

10015.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

Göllner Miklós (1902-1977): Szentendre. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, framed
10016.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10017.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Vasarely Victor (1908-1997): KEZDI-VEGA. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. 50x50 cm. Lap bal szélén apró gyűrődéssel. / Victor Vasarely (1908-1997): KEZDI-VEGA. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. 50x50 cm. With very minor flaw on the left edge.
10018.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artist"s homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv
10019.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-3. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-3. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10020.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Baska József (1935-2017): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 50x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed
10021.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Mengyán András (1945-): Formák logikája (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 34x29 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből
10022.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10023.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF