Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Gy. Molnár István (1933-2010): Tavasz. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Lapszéli szakadással. Kisebb törésnyomokkal. Feltekerve
10180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10181.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hagyik István (1891-1958): Női portré. Olaj, karton, jelzés nélkül. Dekoratív, korabeli fakeretben, keret hátoldalán Kardos Gábor újpesti képkeretező címkéjével. 32×24,5 cm
10182.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Halász Károly (1946-2016):. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
10183.

Rufpreis:
12 000 HUF

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 41x29 cm
10184.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rudolf Hausner (1914-1995): TRaumbilder. Litográfia, papír, Jelzett., üvegezett keretben 32x26 cm
10185.

Rufpreis:
10 000 HUF

10186.

Rufpreis:
5 000 HUF

Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Arckép, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x40 cm.
10187.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Heiling György (1939-2014): Napozók. Linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, 14,5x15,5 cm
10188.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Heiling György (1939-2014): Házak. Toll, papír, jelzett a hátoldalán, 15x21 cm
10189.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hende Vince (1892-1957): Dunapart uszállyal, Budapest, 1938. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 26x37 cm
10190.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 15×15 cm
10191.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF