Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922934
10180
445
Gy. Molnár István (1933-2010): Tavasz. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Lapszéli szakadással. Kisebb törésnyomokkal. Feltekerve
2798265
10181
445
28000
2935996
10182
445
32000
Hagyik István (1891-1958): Női portré. Olaj, karton, jelzés nélkül. Dekoratív, korabeli fakeretben, keret hátoldalán Kardos Gábor újpesti képkeretező címkéjével. 32×24,5 cm
2821027
10183
445
Halász Károly (1946-2016):. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm 2904215
10184
445
28000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 41x29 cm
2936850
10185
445
Rudolf Hausner (1914-1995): TRaumbilder. Litográfia, papír, Jelzett., üvegezett keretben 32x26 cm 2824298
10186
445
2938786
10187
445
14000
Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Arckép, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x40 cm. 2935791
10188
445
3200
Heiling György (1939-2014): Napozók. Linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, 14,5x15,5 cm 2935772
10189
445
Heiling György (1939-2014): Házak. Toll, papír, jelzett a hátoldalán, 15x21 cm
2942925
10190
445
Hende Vince (1892-1957): Dunapart uszállyal, Budapest, 1938. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 26x37 cm 2939554
10191
445
Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 15×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF