Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Arckép, 1933. Olaj, vászon, jelze... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Haromhazi-Ferger-Ferenc-1908-1983-Arckep-1933-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fakeretben-~II2938786
2938786
10187
445
14000
Beschreibung: Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Arckép, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x40 cm.
: pk