Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Szeift Béla (1944-2012): Fekete sejt, 1969. Akril, spárga, applikáció faroston, 68x66 cm, Jelezve hátoldalon: Szeift Béla, Fekete sejt 1969, Kiállítva Újpest 1969, Bp Galéria kiállítóháza.
Mácsai István (1922-2005): Hajdú György (1920-2009), a Fővárosi Vízművek igazgatójának arcképe. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Mácsai István autográf feliratával. Kissé foltos. 100x80 cm Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kádár Béla (1877-1956): A szabadság pillanata. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 16,5x11,5 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 16,5x11,5 cm.
Kádár Béla (1877-1956): Geometrikus kompozíció. Lavírozott tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 22x15 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed, 22x15 cm
Basch Andor (1885-1944): Boglyák a Kereszthegy alatt (Nagybánya), 1900-as évek. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 66×80 cm / Basch Andor (1885-1944): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 66×80 cm
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (halványan). Hátoldalán régi raglappal. Szélén apró sérülésekel. 39x25 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. With minor damages on the edges. 39x25 cm.