Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Keserü Ilona (1933-): Szimultán. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (50/100). Üvegezett fakeretben, 47x41 cm/ Ilona Keserü Ilona (1933-): Simultan. Screenprint on paper, signed and numbered (50/100). Framed. Collector's item!
10000.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

10001.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-creator (1), 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 75×75 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
10002.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×26,5 cm
10003.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10004.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Fehér László (1953-): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelzett. 37x50 cm Üvegezett keretben
10005.

Rufpreis:
700 000 HUF
1 897,02
2 187,50

Mácsai István (1922-2005): Hajdú György (1920-2009), a Fővárosi Vízművek igazgatójának arcképe. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Mácsai István autográf feliratával. Kissé foltos. 100x80 cm Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10006.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Kádár Béla (1877-1956): A szabadság pillanata. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 16,5x11,5 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 16,5x11,5 cm.
10007.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Kádár Béla (1877-1956): Geometrikus kompozíció. Lavírozott tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 22x15 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed, 22x15 cm
10008.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Basch Andor (1885-1944): Boglyák a Kereszthegy alatt (Nagybánya), 1900-as évek. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 66×80 cm / Basch Andor (1885-1944): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 66×80 cm
10009.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (halványan). Hátoldalán régi raglappal. Szélén apró sérülésekel. 39x25 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. With minor damages on the edges. 39x25 cm.
10010.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Basch Andor (1885-1944): Női akt. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 33×44 cm / Basch Andor (1885-1944): Female nude. Oil on canvas, signed, 33×44 cm
10011.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF