Tétel

Rufpreis:

55 000 HUF

Beschreibung:

Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (halványan). Hátoldalán régi raglappal. Szélén apró sérülésekel. 39x25 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. With minor damages on the edges. 39x25 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert