Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2904450
10507
445
2200
2939083
10508
445
15000
Zorkóczy Gyula (1873-1932): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 25×35 cm 2939059
10509
445
50000
Zórád Géza (1896-1959): hírmondók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 55x68 cm
2939028
10510
445
11000
Zórád Géza (1886-1944): Paraszt ház a vízparton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 17×25 cm 2935614
10511
445
24000
2938488
10512
445
Zubovits Győrkös Erzsébet (?-): "Ősi jel II.". Fanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. számozással. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x7 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF