Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Zimányi Alajos (1944?-): Önéletrajz II., 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 23x25 cm. Paszpartuban.
10507.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zorkóczy Gyula (1873-1932): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 25×35 cm
10508.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
20

Zórád Géza (1896-1959): hírmondók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 55x68 cm
10509.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Zórád Géza (1886-1944): Paraszt ház a vízparton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 17×25 cm
10510.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zubor Rezső (?-?), működött a XX. sz. első felében: Sétáló szerelemespár. Olaj, karton, Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 63x79 cm
10511.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zubovits Győrkös Erzsébet (?-): "Ősi jel II.". Fanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. számozással. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x7 cm.
10512.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF