Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10495.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Éva Wiegisser (1946-): Jesus wird zum Tode verurteilt. Üveg festmény. Jelzett, keretben 31x25 cm
10496.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Würtz Ádám (1927-1994): Pro libertate, 1703 (Rákóczi szabadságharc). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 20×29,5 cm
10497.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Würtz Ádám (1927-1994): Kaleidoszkóp (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×19 cm
10498.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zala Tibor (1920-2004): Japán motívum (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, számozott (1/10). Lapszéli apró foltokkal. Lapméret: 61×43 cm
10499.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zádor István(1882-1963): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×33 cm
10500.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zimányi Alajos (1944?-): Tiszaparti kereszt, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. d: 25 cm. Paszpartuban.
10501.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zimányi Alajos (1944?-): Tiszaparti kereszt, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 22x21 cm. Paszpartuban.
10502.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zimányi Alajos (1944?-): Nagypéntek, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 27x18 cm. Paszpartuban.
10503.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10504.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10505.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10506.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF