Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936603
10409
445
Scultéty Éva (1917-2001): Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×29 cm
2939639
10410
445
Scultéty Éva (1917-2001): Vörösfenyő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (68/100), 24×19 cm 2918659
10411
445
4200
Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Nagyküküllő (Erdély), 1991. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 22x32 cm
2918653
10412
445
4600
Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Kannásné fája, Székelyudvarhely, 1991. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu alja kissé foltos. 32x21,5 cm
2897461
10413
445
Simon Zoltán (1950-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100), feltekerve, törésnyomokkal, 19×26 cm
2856220
10414
445
6500
Solti Ircsik István (?-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve, kisebb felületi sérülésekkel, 50x65 cm
2866672
10415
445
2200
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, 39×30 cm
2819391
10416
445
2705104
10417
445
Stettner Béla (1928-1984): Kossuth kétszázezer újonc megadását kéri - 1848. július 11.Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x29,5 cm
2796689
10418
445
26000
2939033
10419
445
Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom és a Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29x39 cm. 2904538
10420
445
46000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF