https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2920183
10240
445
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kézdi Kovács László (1864-1942): Juhász kutyájával. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült korabeli fakeretben, 60×80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower left, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2580934
10241
445
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kézdi Kovács László (1864-1942): Virágzás. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2620172
10242
445
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kézdi Kovács László (1864-1942): Harangláb, 1892. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23,5×16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2847861
10243
445
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Király Sándor, D. (1958-): Bocskaikert, ökumenikus templom. Vegyes technika, papír. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett keretben. 55x36 cm 2945734
10244
445
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kismányoki Károly (1943-2018 ): Láthatár - Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2732264
10245
445
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Attila (1941-): Balaton. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 12x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2732260
10246
445
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Attila (1941-): Balatonrendes, utcarészlet. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 15x30,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2732282
10247
445
0
2200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Attila (1941-): Bulgária, naposparti részlet. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19,5x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2732267
10248
445
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Attila (1941-): Herend, új lakótelep. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 12,5x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2888541
10249
445
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 38x38 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2888544
10250
445
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális táj (cím nélkül). Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 29x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2942018
10251
445
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Terézia (1928-2016): Cserepes virág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse