Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10240.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10241.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Kézdi Kovács László (1864-1942): Harangláb, 1892. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23,5×16,5 cm
10242.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Király Sándor, D. (1958-): Bocskaikert, ökumenikus templom. Vegyes technika, papír. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett keretben. 55x36 cm
10243.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kismányoki Károly (1943-2018 ): Láthatár - Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
10244.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10245.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10246.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10247.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10248.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 38x38 cm. Fakeretben.
10249.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10250.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kiss Terézia (1928-2016): Cserepes virág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×29 cm
10251.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF