Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939972
10252
445
Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben. 33x38 cm 2937921
10253
445
Kisújszállási István (1940-?): Tordai utca, Felsőbánya. Vegyes technika, papír, jelzett. 48,5x32 cm. Üvegezett fakeretben. 2940386
10254
445
Klimaj György (1942-2011): Fák között. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (20/16). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×27,5 cm
2814119
10255
445
22000
Kloton Péter (1927-1985): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61×80,5 cm.
2940214
10256
445
15000
Kollár György (1950-1992): Kékfényű-táj, 1988. Vegyes technika, falemez, jelezve balra lent. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 22x25 cm 2891775
10257
445
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Viharos éjszaka. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38,5 cm 2891765
10258
445
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzse kötözők. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23x15,5 cm 2942101
10259
445
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ima az otthon maradottakért. rézkarc, papír, jelzett. Keretben. 16x12 cm
2936592
10260
445
2938018
10261
445
Kondor Béla (1931-1972): A nagy szellem, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm 2938019
10262
445
Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
2938016
10263
445
Kondor Béla (1931-1972): Harcosok, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF