Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben. 33x38 cm
10252.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kisújszállási István (1940-?): Tordai utca, Felsőbánya. Vegyes technika, papír, jelzett. 48,5x32 cm. Üvegezett fakeretben.
10253.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Klimaj György (1942-2011): Fák között. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (20/16). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×27,5 cm
10254.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kloton Péter (1927-1985): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61×80,5 cm.
10255.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kollár György (1950-1992): Kékfényű-táj, 1988. Vegyes technika, falemez, jelezve balra lent. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 22x25 cm
10256.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
14

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Viharos éjszaka. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38,5 cm
10257.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzse kötözők. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23x15,5 cm
10258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ima az otthon maradottakért. rézkarc, papír, jelzett. Keretben. 16x12 cm
10259.

Rufpreis:
6 000 HUF

10260.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): A nagy szellem, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
10261.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
10262.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Harcosok, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
10263.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF