Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938006
10276
445
Kozma Lajos (1884-1948): Születés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2938007
10277
445
Kozma Lajos (1884-1948): Végzet. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2926611
10278
445
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Szép élet. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben d: 37 cm
2926610
10279
445
28000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Hídépítők. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben 23x34 cm
2935003
10280
445
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Lófej. C-Print, merített papír. Jelzett, Laméret 44x34 cm Borítóval 2935011
10281
445
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Kincsem. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott próbanyomat III. 32x41 cm 2935016
10282
445
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Alba Regia. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott próbanyomat III. 31x40 cm 2943003
10283
445
Krajcsirovits Henrik (1929-2007) : Sárga ikebana. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (18/100), 39×29 cm 2908458
10284
445
3200
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Tavaszi csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (61/100), 49x23 cm Kartonon 2936220
10285
445
19000
Kun István (1908-1980): Erdélyi utca, 1979. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x20 cm
2945398
10286
445
Kun Sarolta (1990-): Zodiákus sorozat: Rák. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 40x50 cm
2874293
10287
445
34000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF