Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Kozma Lajos (1884-1948): Születés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10276.

Rufpreis:
10 000 HUF
16

Kozma Lajos (1884-1948): Végzet. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10277.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Szép élet. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben d: 37 cm
10278.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Hídépítők. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben 23x34 cm
10279.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Lófej. C-Print, merített papír. Jelzett, Laméret 44x34 cm Borítóval
10280.

Rufpreis:
4 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Kincsem. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott próbanyomat III. 32x41 cm
10281.

Rufpreis:
5 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Alba Regia. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott próbanyomat III. 31x40 cm
10282.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krajcsirovits Henrik (1929-2007) : Sárga ikebana. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (18/100), 39×29 cm
10283.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Tavaszi csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (61/100), 49x23 cm Kartonon
10284.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kun István (1908-1980): Erdélyi utca, 1979. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x20 cm
10285.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kun Sarolta (1990-): Zodiákus sorozat: Rák. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 40x50 cm
10286.

Rufpreis:
8 000 HUF

10287.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF