Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10108.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cselényi Walleshausen Zsigmond (1887-1978): Anya gyermekével. Linómetszet, papír, Jelzett. 14x11,5 cm. Paszpartuban.
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

10110.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10111.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10112.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10113.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10114.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 41x59 cm
10115.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kirándulók, 1993. Akvarell, toll, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 21x15 cm
10116.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Női portré (hátoldalán kalapos portréja). Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
10117.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Kalapos portré . Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
10118.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. 60x50 cm
10119.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF