Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935527
10108
445
2938400
10109
445
Cselényi Walleshausen Zsigmond (1887-1978): Anya gyermekével. Linómetszet, papír, Jelzett. 14x11,5 cm. Paszpartuban. 2884731
10110
445
22000
2884727
10111
445
22000
2884723
10112
445
22000
2903116
10113
445
22000
2884757
10114
445
11000
2884751
10115
445
28000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 41x59 cm 2939513
10116
445
8500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kirándulók, 1993. Akvarell, toll, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 21x15 cm
2939537
10117
445
Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Női portré (hátoldalán kalapos portréja). Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
2939543
10118
445
Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Kalapos portré . Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
2903108
10119
445
22000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. 60x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF