Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10120.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Csonka János (1947-2008), 3 db mű: Vízparti tájak és hajók. Akvarell, papír, mindegyik jelzett, paszpartuban, 24x15 és 15x24 cm méretekben
10121.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csorba Tibor (1906-1985): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. 28x38 cm. Üvegezett fakeretben.
10122.

Rufpreis:
4 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Xa lox. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
10123.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czibor Ildikó (1969- ): Plazmák, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10124.

Rufpreis:
12 000 HUF

Czinkotay Frigyes (1932-2018): Őszi Balaton. Olaj, fa, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával. Fakeretben, 40x50 cm
10125.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10126.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Darmó Éva (1980-): Portré. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 80x60 cm
10127.

Rufpreis:
12 000 HUF
15

Oleg Denisenko (1961-): Pastoral, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány AP XIV/XXXV számozással. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 18,5x11,5 cm / Oleg Denisenko (1961-), Ukrainian artist: Pastoral, 2000. Etching on paper, signed, Artist's Proof XIV/XXXV. With the artist's stamp on the reverse. 18,5x11,5 cm
10128.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dobroszláv Lajos (1902-1987): Megy a vonat. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent), üvegezett keretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 22×41,5 cm.
10129.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Doór Ferenc (1918-2015): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Kissé foltos. Lapszéli apró sérülésekkel. Feltekerve
10130.

Rufpreis:
5 000 HUF

10131.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF