Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed
Oleg Denisenko (1961-): Pastoral, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány AP XIV/XXXV számozással. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 18,5x11,5 cm / Oleg Denisenko (1961-), Ukrainian artist: Pastoral, 2000. Etching on paper, signed, Artist's Proof XIV/XXXV. With the artist's stamp on the reverse. 18,5x11,5 cm
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Megy a vonat. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent), üvegezett keretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 22×41,5 cm.
Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), dán festő: Hölgyek, 1960. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 74x54 cm. / Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), Danish painter: Ladies, 1960. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Framed. 74x54 cm.