Darmó Éva (1980-): Portré. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 80x60 c... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Darmo-Eva-1980-Portre-Olaj-farost-jelzett-a-hatoldalan-80x60-cm~II2935687
2935687
10127
445
Beschreibung: Darmó Éva (1980-): Portré. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 80x60 cm