Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945473
10144
445
Dr. Fehérné Varga Ágnes divatrajz, ceruza, akvarell, papír, hátoldalán jelezve, 29x18 cm 2936721
10145
445
Fejes István (1940-1982): Örvényes télen. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (93/100), kissé foltos, 29x39 cm. 2935884
10146
445
2940090
10147
445
40000
Fejéregyházi (Muresán) László (festő, rajztanár, működött a XX. sz. első felében): Vegyes festmények, grafikák, vázlatok, több mint 100 db. Nagyvárad-Gödöllő, 1910-1930 körül. Vegyes technika, papír, vegyes méretben és állapotban. 2942832
10148
445
4200
Feledy Gyula (1928-2010): Mányoki Rákóczi udvarában. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm 2925739
10149
445
34000
Feledy Gyula (1928-2010): Sárkányölő. Vegyes technika, papír. E.D.A jelzett, sorszámozott II/V. művészpéldány. Jelzett, dedikált Üvegezett fakeretben. 42x35 cm 2819435
10150
445
Fett Jolán (1927-2009): Női portré. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 39×29 cm
2936503
10151
445
2897708
10152
445
Forintos Anna (1937-2021): Önarckép, 1999. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 37x30 cm
2884418
10153
445
24000
2768197
10154
445
22000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), lapméret: 35x50 cm
2936594
10155
445
Fülöp György (1923-): Obersovszky Gyula 25. születésnapjára, 1954 (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozott. Kissé foltos. 20,5x30 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF