Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Lux Antal (1935-): Önarckép, 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (2/10). 33x40 cm.
10312.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

M. Szűcs Ilona (1925-): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, 29x41,5 cm, üvegezett fakeretben.
10313.

Rufpreis:
8 000 HUF

10314.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Magén István (1950-): Napimádó. Akvarell, papír, Jelzett, 61x42 cm
10315.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Magén István (1950-): Világról világra, Szitanyomat, papír jelzett, sorszmozott 30/30 57x39 cm Foltos alul
10316.

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyar József (1936-): Emberpár (olvashatatlan címmel). Tempera, papír. Jelzett. Paszpartuban. 37,5x28 cm
10317.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10318.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10319.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10320.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10321.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10322.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Markó Erzsébet (1947-): Táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, fakeretben, 50x90 cm / oil on wood fibre, signed, framed
10323.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF