Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2798896
10336
445
Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm
2874270
10337
445
2944149
10338
445
24000
Muzsinszki Nagy Endre (1886-1975): Jézus. Olaj, fa. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív, sérült fakeretben. 47,5X24 cm 2851336
10339
445
Müller Árpád (1961-2006): Orvos. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×5,5 cm.
2919712
10340
445
N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm
2939548
10341
445
Nagy Barbara (1976-), 4 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben
2791983
10342
445
260000
2903138
10343
445
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
2500268
10344
445
4800
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
2903135
10345
445
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
2915026
10346
445
Nagy Nándor (1894-1979): Nyárádszentanna (Erdély), 1927. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 14×10 cm. Ritka! 2915009
10347
445
Nagy Nándor (1894-1979): Tabán, 1926. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 9×13 cm. Ritka! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF