Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm
10336.

Rufpreis:
6 000 HUF

10337.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Muzsinszki Nagy Endre (1886-1975): Jézus. Olaj, fa. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív, sérült fakeretben. 47,5X24 cm
10338.

Gelöscht

Müller Árpád (1961-2006): Orvos. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×5,5 cm.
10339.

Rufpreis:
4 000 HUF

N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm
10340.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nagy Barbara (1976-), 4 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben
10341.

Rufpreis:
4 000 HUF

10342.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10343.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10344.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10345.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Nándor (1894-1979): Nyárádszentanna (Erdély), 1927. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 14×10 cm. Ritka!
10346.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy Nándor (1894-1979): Tabán, 1926. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 9×13 cm. Ritka!
10347.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF