Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10348.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Németh András (1941-): Szürke aszat. Színes linómetszet, papír, jelzett, EA művészpéldány. d: 29 cm Kartonon
10349.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Előkészítő terem (szocreál festmény), 1964. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Feltekerve, sérült. 80x100 cm
10350.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Novotny Emil Róbert (1898-1975): Napos kert, 1958. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x85 cm / Oil on wood fibre, signed lower left. With autograph description on the reverse. Framed. 60x85 cm
10351.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933): Téli jelenet. Akvarell, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16,5×11 cm
10352.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 17x10,5 cm
10353.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 11,5×15 cm
10354.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Pad a parkban. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm
10355.

Rufpreis:
6 000 HUF

10356.

Rufpreis:
4 000 HUF

10357.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ócsvár Rezső (1877-1968): Lány és fiú (illusztráció). Tus, papír, jelezve jobbra lent, 11x9 cm.
10358.

Rufpreis:
800 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Budai vár. Színes rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle foltos, 30×39 cm
10359.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF