Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945731
10348
445
28000
2908456
10349
445
Németh András (1941-): Szürke aszat. Színes linómetszet, papír, jelzett, EA művészpéldány. d: 29 cm Kartonon
2940479
10350
445
40000
Nolipa István Pál (1907-1986): Előkészítő terem (szocreál festmény), 1964. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Feltekerve, sérült. 80x100 cm 2870864
10351
445
50000
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Napos kert, 1958. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x85 cm / Oil on wood fibre, signed lower left. With autograph description on the reverse. Framed. 60x85 cm 2917690
10352
445
Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933): Téli jelenet. Akvarell, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16,5×11 cm
2917661
10353
445
4200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 17x10,5 cm
2917653
10354
445
4200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 11,5×15 cm
2917711
10355
445
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Pad a parkban. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm 2944339
10356
445
2944335
10357
445
3800
2884968
10358
445
Ócsvár Rezső (1877-1968): Lány és fiú (illusztráció). Tus, papír, jelezve jobbra lent, 11x9 cm. 2939508
10359
445
Ősz Dénes (1915-1980): Budai vár. Színes rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle foltos, 30×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF