https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2941499
10372
445
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Prihoda István (1891-1965): Női akt. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x26 cm 2716765
10373
445
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Prohászka Antal (1935-): Történelem IV., 1979. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán címkén autográf felirattal. Fakeretben, 70×50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2672352
10374
445
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Püspök Anita (1972-): Barokk részletek, 2010. Olaj, vászon. Jelzett. Eredetigazolással. Kiállító fakeretben. 90x40 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2791179
10375
445
0
2200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rabáczi Erika: Radnóti. 8/5 linó, papír, üvegezett keretben, 65,5x14,5 cm 2891056
10377
445
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000): Drágaság (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Hátoldalán P. (Pesti) Vicc felirattal. 30x21 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2891025
10378
445
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000): Szigorított (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán "Ludas" felirattal. 30x20,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2936292
10379
445
0
8500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000): Meglepetés (erotikus karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. 31x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2750417
10380
445
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750413
10381
445
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812595
10382
445
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendre környéki dombos táj (kétoldalas mű, hátoldalán utcarészlet). Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 27,5x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812620
10383
445
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Alsó sarkaiban sérült. 45x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2543577
10384
445
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 40x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse