Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Prihoda István (1891-1965): Női akt. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x26 cm
10372.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
19

10373.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10374.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rabáczi Erika: Radnóti. 8/5 linó, papír, üvegezett keretben, 65,5x14,5 cm
10375.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Rau Tibor (1934-2000): Drágaság (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Hátoldalán P. (Pesti) Vicc felirattal. 30x21 cm.
10377.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rau Tibor (1934-2000): Szigorított (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán "Ludas" felirattal. 30x20,5 cm.
10378.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rau Tibor (1934-2000): Meglepetés (erotikus karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. 31x22 cm.
10379.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10380.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10381.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10382.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10383.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10384.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF