Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939499
10360
445
Palicz József (1931-): Lőeredmények megállapítása (munkásőrök) Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm
2919706
10361
445
28000
Parányi Pabar István (1903-1979): Aratás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 63x79 cm. Dekoratív fakeretben.
2939616
10362
445
3200
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat (vadászat). Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 27×38 cm 2936601
10363
445
Paulovits Pál (1892-1975): Öböl Akarattyán (Balatonakarattya). Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 2915888
10364
445
Páris Erzsi (1887-?): Utca Greinban. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap bal alsó sarkában kisebb szakadással, 20,5×16,5 cm
2922856
10365
445
Pásztor Gábor (1933-2012): Műterem I., 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 27/50. Foltos. Lapszéli sérülésekkel. 59x40 cm. 2938890
10366
445
Pfilf Éva (1940-): Velencei részlet. Olaj, farost. Jelzett. 35,5x40 cm. Dekoratív fakeretben. 2503611
10367
445
28000
Páljános Ervin (1959- ): Az álomszertár 1993. Szitanyomat, papír. 10/30 Üvegezett fakeretben. 50x70cm
2503604
10368
445
28000
Páljános Ervin (1959- ): Inga 1998. Szitanyomat, papír. 6/30 Üvegezett fakeretben. 50x35cm
2821530
10369
445
Pekáry István (1905-1981): Sárközi lány - magyar népviselet. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Pekáry1933. Üvegezett kopott keretben. 21x15,5 cm
2822348
10370
445
Pekáry István (1905-1981): Mezőkövesd, csárdás. színezett rézkarc, papír, jelzett, 13×8,5 cm
2886977
10371
445
4600
Perei Zoltán (1913-1992): Anya. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. 15x10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF