Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Szilvásy Margit (1898-1977): Csendélet napraforgókkal. Akvarell, papír, jelzett, fakeretben, 38×43 cm
10445.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szilvásy Margit (1898-1977): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 49×33 cm
10446.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1947 Szinte Gábor (1928-2012): Férfiporté, fametszet, papír, jelzett, a felső részén kis lapszéli szakadásokkal, 8,5x11,5 cm
10447.

Rufpreis:
1 600 HUF

10448.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10449.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szőnyi István (1894-1960): "Csend". Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x19 cm
10450.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Duna mellett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×23 cm
10451.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm.
10452.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Takács Klára (1947-): Széltépte sárkány, 1980-as évek. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalon MNG kiviteli bélyegzővel és autográf felirattal. 50×50 cm. Üvegezett fakeretben.
10453.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Múló idő (cím nélkül). Tus, papír, jelzett, Tardi Kovács Sándor autográf ajándékozási soraival Ludwig Emil (1952- 2022) újságíró, a Csurka István nevével fémjelzett Magyar Fórum hetilap főszerkesztőjének. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
10454.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Szerelem. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, keretben, 18x13 cm
10455.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Thaisz Miklós (1944-): Virág csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben 39x28 cm
10456.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF