Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935887
10445
445
Szilvásy Margit (1898-1977): Csendélet napraforgókkal. Akvarell, papír, jelzett, fakeretben, 38×43 cm
2935889
10446
445
Szilvásy Margit (1898-1977): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 49×33 cm
2924689
10447
445
1947 Szinte Gábor (1928-2012): Férfiporté, fametszet, papír, jelzett, a felső részén kis lapszéli szakadásokkal, 8,5x11,5 cm 2806196
10448
445
2806156
10449
445
26000
2942679
10450
445
Szőnyi István (1894-1960): "Csend". Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x19 cm 2942007
10451
445
15000
Szőnyi István (1894-1960): Duna mellett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×23 cm
2937918
10452
445
50000
Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm.
2940219
10453
445
Takács Klára (1947-): Széltépte sárkány, 1980-as évek. Vegyes technika, farost, jelzett. Hátoldalon MNG kiviteli bélyegzővel és autográf felirattal. 50×50 cm. Üvegezett fakeretben. 2940382
10454
445
Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Múló idő (cím nélkül). Tus, papír, jelzett, Tardi Kovács Sándor autográf ajándékozási soraival Ludwig Emil (1952- 2022) újságíró, a Csurka István nevével fémjelzett Magyar Fórum hetilap főszerkesztőjének. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm 2863106
10455
445
Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Szerelem. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, keretben, 18x13 cm 2935812
10456
445
Thaisz Miklós (1944-): Virág csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben 39x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF