Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2908902
10457
445
Tibai Takáts János (1876-1943): Tabáni virágos utca, 1920-30 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, hátoldalán Nemes budapesti képkeretező 1925-1930 körüli címkéjével. 31x44 cm. 2942689
10458
445
Tóth Ferenc (1921-2006): Don Quijote. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42x30 cm
2942998
10459
445
Tuka László (1924-2007): Sisakvirág. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100). 40×25 cm 2937755
10460
445
Tuka László (1924-2007): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 6,5×8,5 cm 2750683
10461
445
30000
2748355
10462
445
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben. 38x33 cm
2750682
10463
445
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Tiszadadai falusi ház. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent: Tunyogi, üvegezett fakeretben. 26x22 cm 2903124
10465
445
24000
Ujváry Lajos (1925-2006): Festőnő. Olaj, farost, jelzés nélkül. Fakeretben, 51x39 cm
2796143
10466
445
2819462
10467
445
2819475
10468
445
2915163
10469
445
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), színezett fametszet, papír, jelzett, számozott (49/100), paszpartuban, 19x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF