Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942928
10470
445
15000
Varga-Amár László (1955-): Kettős Daphnis (Hommage á Böcklin), 1989. Vegyes technika, nyomat, papír, jelzett, Varga-Amár László autográf ajándékozási soraival, 36×39 cm
2942969
10471
445
Varga Hajdú István (1920-1981): 3 db nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 18×23 és 29x20,5 cm
2945379
10472
445
Varga Mátyás (1910-2002): Nemes Török János grafikus portréja, 1940. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, P. 2. felirattal (feltehetően próbanyomat), 24×18 cm
2935901
10473
445
Varga Mátyás (1910-2002): Női portré (feltehetően 1930-as/1940-es évek). Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm,
2913948
10474
445
Varga Mátyás (1910-2002): Bartók Béla, 1936. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 13×8 cm 2945363
10475
445
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, Szt. György szobor, 1942. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 16×11 cm
2935934
10476
445
Varga Mátyás (1910-2002): Szegedi Tiszapart hajóval és a belvárosi híddal. Filctoll, papír, jelezve jobbra lent, 20×33 cm
2945347
10477
445
Varga Mátyás (1910-2002): Hazafelé, 1980. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, lap tetején paszpartuzás nyomaival, 30×38,5 cm
2935936
10479
445
Varga Mátyás (1910-2002): Várakozó család, 1939. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14×18 cm
2891588
10480
445
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Széchenyi szobra (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, 21×27,5 cm 2921611
10481
445
Varga Nándor Lajos(1895-1978): Ideiglenes Országgyűlés Debrecenben, 1944. december. 21. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm 2938484
10482
445
Varga-Welther Júlia (1955): Süveges asszony, 2016. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 21×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF