Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Ligeti Miklós (1982-), 2 db mű: A rövidlátó rajzoló, 2003. Rézkarc, papír, jelzett, művészpédány EA. 6,5x11 cm + Ex libris. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpédány EA. 8x7 cm. paszpartuban
10300.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ligeti Miklós (1982-): Nem akarok iskolába menni apu! Algráfia, papír. jelzett a nyomaton paszpartuban 14x18 cm
10301.

Rufpreis:
2 400 HUF

Losonci Lilla (1930-): Erdő mélyén. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10302.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10303.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Losonci Lilla (1930-): Provence. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×40 cm
10304.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Losonci Lilla (1930-): Tearózsák. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×40 cm
10305.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Losonci Lilla (1930-): Szentendre, Péter Pál templom. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm
10306.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Litkei József (1922-1988): Vitorlások (Balatoni kikötő). Színes linómetszet, papír, jelzett 26,5x39 cm
10307.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

Losonczi Jenő (?-?): Vázlatok, 16 db, vegyes technika, papír, jelzett, 30×13 cm
10308.

Rufpreis:
6 000 HUF

10309.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10310.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10311.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF