Ligeti Miklós (1982-), 2 db mű: A rövidlátó rajzoló, 2003. Rézkarc, papír, jelzett, művészpédány EA. 6,5x11 cm + Ex libris. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpédány EA. 8x7 cm. paszpartuban
Carl W. Luckscheiter (?-?), működött 1930 körül Dél-Németországban: 20 db humoros, groteszk, karikatúraszerű rajz. Tus, papír, mind jelzett. Részben kartonra kasírozva. Helyenként foltos és kissé sérült. 25×17 és 46x34 cm közötti méretekben.
Ludvig Dániel (1981-): Akt (férfi). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed
Ludvig Dániel (1981-): Akt (nő). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed