Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

10385.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rác András (1926-2013): Vezérlőterem. Hidegzománc, kollázs, karton, jelzés nélkül, fakeretben, 68×50 cm
10386.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rácz Tibor (?-?), működött a XX. sz .első felében: Napfényes park. Akvarell, papír. Hátoldalán jelzett és autográf ajándékozási sorokkal 1935-ből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19x25 cm.
10387.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rákosy Anikó (1948-): Huszárok. Linómetszet, papír, jelzett, 51x37 cm
10388.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rezsekné Fehér Lolly, működött 1930-40 körül, szepességi-felvidéki festő: Babák. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x50,5 cm. / R. Fehér Lolly, painter active around 1930-40 (from Szepes/Spis, now Slovakia): Puppets. Oil on canvas, signed lower left, damaged. Framed. 61x50,5 cm
10389.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Rékassy Csaba (1937-1989): Tokaj ostroma 1704. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Foltos. 19,5×29 cm
10390.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rét Olga (?-): Csendélet. Olaj, farost. 100x80 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10391.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Révész Napsugár (1944-): Kecskeméti pléhkrisztus. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (25/14), paszpartuban, 30×20 cm
10392.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Rippl-Rónai József (1861-1927): Önarckép 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
10393.

Rufpreis:
10 000 HUF

10394.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
10395.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Steve Rose: Four faces of the Sydney opera. Nyomat. Jelzett .ÜVegezett keretben 9x9 cm egy kép
10396.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF