Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2796838
10385
445
15000
2825277
10386
445
28000
Rác András (1926-2013): Vezérlőterem. Hidegzománc, kollázs, karton, jelzés nélkül, fakeretben, 68×50 cm
2935681
10387
445
Rácz Tibor (?-?), működött a XX. sz .első felében: Napfényes park. Akvarell, papír. Hátoldalán jelzett és autográf ajándékozási sorokkal 1935-ből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19x25 cm. 2847848
10388
445
Rákosy Anikó (1948-): Huszárok. Linómetszet, papír, jelzett, 51x37 cm
2825173
10389
445
44000
Rezsekné Fehér Lolly, működött 1930-40 körül, szepességi-felvidéki festő: Babák. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x50,5 cm. / R. Fehér Lolly, painter active around 1930-40 (from Szepes/Spis, now Slovakia): Puppets. Oil on canvas, signed lower left, damaged. Framed. 61x50,5 cm
2942769
10390
445
Rékassy Csaba (1937-1989): Tokaj ostroma 1704. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Foltos. 19,5×29 cm
2936068
10391
445
32000
Rét Olga (?-): Csendélet. Olaj, farost. 100x80 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2942786
10392
445
4200
Révész Napsugár (1944-): Kecskeméti pléhkrisztus. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (25/14), paszpartuban, 30×20 cm 2942765
10393
445
Rippl-Rónai József (1861-1927): Önarckép 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
2913759
10394
445
2942670
10395
445
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! 2873206
10396
445
Steve Rose: Four faces of the Sydney opera. Nyomat. Jelzett .ÜVegezett keretben 9x9 cm egy kép
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF