Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945717
10397
445
Rozanits Tibor (1931-): Madarak. rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 10x15 cm
2921278
10398
445
Rozanits Tibor (1931-): Űrhajósok fogadása. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm 2839075
10399
445
Róna Emy (1904-1988): Majomcsalád. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, apró sérülésekkel, 29,5x21 cm 2938600
10400
445
Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x19,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2938601
10401
445
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x19,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2917700
10402
445
Ruzicskay György (1896-1993): Színek. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x19,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2856426
10403
445
44000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
2917695
10404
445
2939040
10405
445
Santhó Miklós (1868-1944): Napfényes udvar, 1932. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 34x24 cm
2879494
10406
445
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Fák. Olaj, vászon, vakráma nélkül. Jelzett. 42x53 cm. 2879460
10407
445
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 41x59cm
2939699
10408
445
Sárközy Zoltán (1910-?): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 35×47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF