Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Rozanits Tibor (1931-): Madarak. rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 10x15 cm
10397.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): Űrhajósok fogadása. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm
10398.

Rufpreis:
1 600 HUF

Róna Emy (1904-1988): Majomcsalád. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, apró sérülésekkel, 29,5x21 cm
10399.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x19,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10400.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x19,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10401.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Színek. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x19,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10402.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10403.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10404.

Rufpreis:
12 000 HUF

Santhó Miklós (1868-1944): Napfényes udvar, 1932. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 34x24 cm
10405.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Fák. Olaj, vászon, vakráma nélkül. Jelzett. 42x53 cm.
10406.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 41x59cm
10407.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárközy Zoltán (1910-?): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 35×47 cm
10408.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF