Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922237
10421
445
Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Tus, papír. Jelzett. 24,5x35 cm
2922242
10422
445
15000
Szalay Pál (1953-2015): Mártély, 1997. Akvarell, papír. Jelzett. 40x50 cm
2896940
10423
445
3800
Szalay Pál (1953-): Álló női akt. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm 2896950
10424
445
Szalay Pál (1953-): Színes kép. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2896961
10425
445
Szalay Pál (1953-): Bika. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2940491
10426
445
Szatmáry Olga: Alpesi táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm 2921487
10427
445
4800
Szatmáry Olga: Alpesi táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm 2921484
10428
445
4800
Szatmáry Olga: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
2921482
10429
445
Szatmáry Olga: Balatoni nádas. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
2935757
10430
445
2938392
10431
445
Szántó György (1893-1961): Polyphemos. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalán, lap széle kissé foltos, paszpartuban. 12x9 cm 2750045
10432
445
32000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF