Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Tus, papír. Jelzett. 24,5x35 cm
10421.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Mártély, 1997. Akvarell, papír. Jelzett. 40x50 cm
10422.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szalay Pál (1953-): Álló női akt. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10423.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szalay Pál (1953-): Színes kép. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10424.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szalay Pál (1953-): Bika. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10425.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szatmáry Olga: Alpesi táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
10426.

Rufpreis:
5 000 HUF

10427.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szatmáry Olga: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
10428.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szatmáry Olga: Balatoni nádas. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
10429.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10430.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szántó György (1893-1961): Polyphemos. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalán, lap széle kissé foltos, paszpartuban. 12x9 cm
10431.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

10432.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF