Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2897439
10434
445
Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve jobbra lent. 60×80 cm.
2939787
10435
445
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db. Vegyes technika, papír, egy kivételével mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 14x19 és 20x19,5 cm közötti méretekben. 2724309
10436
445
2899452
10437
445
Szekeres József (1944-): Bogár, 2012. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 70x50 cm
2732324
10438
445
4400
Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
2852017
10439
445
48000
2852022
10440
445
44000
2908459
10441
445
6500
Szennik György (1923-2007): Tapolcai kéményseprők. Rézkarc, papír, jelzett. 30x39 cm
2943023
10442
445
30000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): II. világháborús hadifogoly, feltehetően Székely János költő portréja (Borghorst, Németország, 1945). Szén, papír, jelzett. Lapszéli sérülésekkel. 35x50 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. 2501020
10443
445
Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Női akt. Monotípia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 34×46,5 cm
2942991
10444
445
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Akvarell, tus, papír, jelzett. 35×50 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF