Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 510

Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve jobbra lent. 60×80 cm.
10434.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db. Vegyes technika, papír, egy kivételével mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 14x19 és 20x19,5 cm közötti méretekben.
10435.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10436.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szekeres József (1944-): Bogár, 2012. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 70x50 cm
10437.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
10438.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10439.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10440.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Szennik György (1923-2007): Tapolcai kéményseprők. Rézkarc, papír, jelzett. 30x39 cm
10441.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Szervátiusz Jenő (1903-1984): II. világháborús hadifogoly, feltehetően Székely János költő portréja (Borghorst, Németország, 1945). Szén, papír, jelzett. Lapszéli sérülésekkel. 35x50 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.
10442.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Női akt. Monotípia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 34×46,5 cm
10443.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Akvarell, tus, papír, jelzett. 35×50 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.
10444.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF